LitBitas.com :: Apie mus

       Individuali įmonė "LitBitas" - jaunų ir ambicingų žmonių kompanija, daug metų dirbanti internete - kuriame, administruojame įvairius tinklapius, turinio valdymo, el. pašto sistemas.

       Nesame tie, kurie Jums žadės 100% stabilų serverio veikimą, tinklapių pasiekiamumą. Sakome tiesą - internete pasitaiko visko: būna ir techninių serverio gedimų, duomenų srautų sulėtėjimo, domenų nukreipimo serviso problemų. Tai praktiškai neišvengiama.
       Tačiau mes Jums garantuojame tiek, kiek priklauso nuo mūsų: paslaugų kokybę, operatyvumą, kompetetingą pagalbą ir patarimus!

      Iš principo šis projektas ir buvo pradėtas todėl, kad nusivylėme kitų nebrangių tinklapių talpinimo paslaugų teikėjais - stringantys, mažų pajėgumų, nekompetetingai prižiūrimi serveriai, valandomis net paromis neveikiantys tinklapiai...
       Taip pat nuvylė tų tiekėjų požiūris į vartotojus - dažnai po kelias paras arba išvis neatsakydavo į el. paštu pateiktus klausimus, vangiai spręsdavo problemas, nenoriai, nekompetetingai teikdavo konsultacijas...

       Dabar įsikūrėme ilgai ir stabiliai veikiančioje stambioje tinklapių talpinimo paslaugas teikiančioje kompanijoje, kurioje greitai ir kokybiškai sprendžiamos iškilusios problemos, operatyviai ir kompetetingai suteikiama pagalba ir konsultacijos.
       Iš jų palankiomis sąlygomis didmena pirkdami tinklapių talpinimo paslaugų paketus, tiesiogiai iš stambiausių užsienio tiekėjų - interneto sričių vardus ir sukaupę ilgametę darbo patirtį,  galime pasiūlyti Jums patikimas hostingo paslaugas už nedidelę kainą!

LitBitas.com :: Paslaugų populiarumas rinkoje